Otsing: 

Oled siin: Avaleht » Tehtud tööd


Warning: Use of undefined constant email - assumed 'email' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt94214/domeenid/www.keelekoda.ee/htdocs/ee/tehtud-tood/index.php on line 485

Tehtud tööd: kasutusjuhendid ja valik näidiseid


Kasutusjuhendid, pakenditekstid, reklaamtekstid, hooldusjuhendid, tootekataloogid, käsiraamatud, paigaldusjuhendid, postimüügikataloogid, koostejuhendid, koolitusmaterjalid, reklaamtrükised, postimüügi kampaaniamaterjalid, tooteinfolehed.

Nii eesti, läti, leedu kui ka vene keeles.

Vajadust mööda kas ainult ühes või kõigis neljas keeles.

Oleme tõlkinud, toimetanud ja küljendanud juhendeid nii väikestele kui ka suurtele seadmetele, nii lihtsatele kui ka keerulistele masinatele, nii odavatele kui ka kallitele toodetele.

Iga tähe all on pidevalt täienev loetelu seadmetest ja teistest toodetest, mille kohta leidub materjali meie SDL Tradose tõlkemälus ja tehtud tööde arhiivis.
Klõpsake Teid huvitava toote, tootja või kaubamärgi algustähele.

A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · Š · Z · T · U · V · W · Õ · Ä · Ö · Ü · X · Y

Samuti leiate iga tähe alt mõned näidised meie tõlgitud ja küljendatud kasutusjuhenditest. Väiksematest on vaatamiseks paar-kolm, mahukamatest kuni paarkümmend lehekülge. Kõigi väljapandud tööde ülejäänud osade ja ka teiste valmistrükistega saate tutvuda meie büroos.


Vaata ka selle lehekülje eelmist kujundust aadressil https://www.keelekoda.ee/oldsite/ee/tehtud-tood/